OZNAČENÍ PROVOZOVNY, PRODEJNY, BUDOVY

JIŽ OD NEPAMĚTI SE OBCHŮDKY, ŘEMESLNÉ DÍLNY OZNAČOVALY NÁPISEM NA FASÁDĚ,

I V DNEŠNÍ DOBĚ  SI SVÉ OBCHODY A SPOLEČNOSTI OZNAČUJEME JEN JSME NÁPISY ZMODERNIZOVALI

 

POLEP VÝLOH

Výlohy polepujeme potištěnou nebo řezanou (barevnou) fólií do libovolných tvarů. Na polepení výloh používáme exteriérové fólie pro venkovní použití. Tištěnou grafiku laminujeme pro zvýšení odolnosti proti UV záření.

Životnost polepu záleží na typu použité folie a pohybuje se v rozmezí 2-10 let.

REKLAMNÍ TABULE

Nejjednodušší označení prodejny.

K výrobě používáme sendvičové desky (hliník/plast/hliník), které se neohýbají a pod slunečním zářením nekřehnou a kvalitní řezanou nebo tištěnou fólii, záleží na grafickém provedení tabule.

Pro lepší vzhled, můžeme tabuli umístit do rámu.

NÁPISY Z TVRZENÉHO POLYSTYRENU

Základní materiál (hmota) je vytvářen z tvrzeného polystyrenu metodou řezání horkým drátem. Povrchová úprava je prováděna obvykle fasádními barvami. Jednotlivé prvky jsou upevňovány lepením, popřípadě kotvícími prvky.

Povrchová úprava:  

Základní provedení nátěr fasádní barvou (životnost světlých barev cca 5 let, tmavé barvy nutno cca po 2-3 letech obnovit).  Tato laciná varianta není příliš odolná kroupám - doporučujeme umísťovat na stěnu krytou střechou.

Vyšší odolnost vůči povětrnostním podmínkám, zvláště pak kroupám, vytváříme speciálními povrchy, které výrazně zvyšují odolnost.

NÁPISY Z JINÝCH MATERIÁLŮ

KVALITNÍ POVRCHY FASÁD DOKÁŽEME VYLEPŠIT GRAFIKOU, KTERÁ LADÍ BAREVNĚ I MATERIÁLOVĚ S OKOLNÍMI PRVKY. KVALITNÍ EXTERIÉROVÉ MATERIÁLY OBRÁBÍME CNC TECHNIKOU. MONTÁŽ PROVÁDÍME POMOCÍ ŠROUBOVÝCH SPOJŮ NEBO LEPENÍM.

  • Materiál - sendvičový plast (dibond), kömatex, plexisklo, nerez

  •  Rozměr - dle přání zákazníka

 

 

Pokud chcete vyrobit světelnou reklamu více informací naleznete ZDE.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 739 203 030 nebo na e-mail marketing@setservis.cz.