Tak tady jsme 29. 9. 1992 začínali  🙂

V roce 2002 jsme se přestěhovali do větších prostor.

Dali jsme budově bílý kabát.

A nakonec jsme ji pořádně vyšperkovali 🙂

"Už nás to baví 29 let"

- to je náš slogan letošního roku.

.... zní to skoro neuvěřitelně, ale opravdu to je 29 let, kdy jsme začínali v oboru, kde nebyly zkušenosti se základními poznatky v oblasti počítačů ani polygrafie. Byla to doba, kdy jsme pracovali na 486-kách se 16MB RAM a koukali jsme na 17" monitor, který byl největší v širokém okolí. Upgrade Corela ......  dopis přímo do firmy Corel a za tři měsíce přišly diskety z Kanady - žádnej internet 🙂

V této době jsme se naučili dělat pořádné řemeslo, které zdokonalujeme dodnes. Tiskařina je totiž krásné řemeslo. Řemeslo propojené s myšlenkou na začátku a rukama na konci. Prostě báječné.

Dnes samozřejmě využíváme moderní technologie, ale rozhodně jsme nezapomněli na prvky řemeslného zpracování materiálu.

Dnes dokážeme přenést grafický návrh na obrazovku počítače, na papír, textil, plast, kov, sklo pomocí různých technologií (tisk, gravírování, lepení, pískování).

V roce 1992 jsme začínali jako grafické studio, které připravovalo podklady pro ofsetové tiskárny. Po krátké době jsme se začali zabývat polepy aut, informačními systémy a výrobou razítek.

V roce 2002 jsme se přestěhovali do nově zrekonstruovaného sídla firmy. V nových prostorách jsme rozšířili nabídku služeb (ofsetový tisk, sítotisk, tampónový tisk a výrobu reklamních předmětů, velkoplošný tisk, produkční digitální tisk, laser CO2 100W 2500 x 1300 mm) ....a neustále rozšiřujeme 🙂

V současné době využíváme výrobní a prodejní plochu cca 700m2.

Prohlédněte si naši nabídku a inspirujte se. Přijďte se podívat do naší vzorkovny a určitě budete překvapeni.

Najdete nás v Helvíkovicích u Žamberka přímo u státní silnice č. 11 (výjezd na Hradec Králové). Červenou fasádu a sluneční hodiny nikdo nepřehlédne :-))

DOSTATEK (NEPLACENÝCH) PARKOVACÍCH MÍST PŘÍMO U FIRMY JE U NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ.