PUZZLE, TAPETY, OBRAZY S RÁMOVÁNÍM

CHCETE SI Z ÚTULNIT KANCELÁŘ NEBO PROVOZOVNU VAŠÍ FOTOGRAFIÍ? ZAŠLETE NÁM JI A MY VÁM JI VYTISKNEME NA TAPETU NEBO VYROBÍME ZÁVĚSNÉ PUZZLE NEBO KRÁSNÝ OBRAZ.

 

TAPETY

... A JE TO TADY. TAPETU PŘECE NEMUSÍTE KUPOVAT JAKO KONZUMNÍ VĚC Z OBCHOĎÁKU. MŮŽETE MÍT TAPETU Z VAŠÍ DOVOLENÉ, NEBO Z MÍSTA, KTERÉ S VÁMI REZONUJE.

Z FOTOGRAFIE VÁM RÁDI VYROBÍME VAŠI TAPETU, KTERÁ VÝBORNĚ DOPLNÍ VZHLED VAŠÍ KANCELÁŘE.

 

Papírová tapeta

Papírová tapeta s výbornými vlastnostmi při aplikaci. Lepí se vodovým lepidlem. Výborně kopíruje značné nerovnosti na zdi. Má povrchovou texturu imitující plátno - 2 typy struktur, je omyvatelná vodou.

Před lepepním doporučujeme aplikovat iontovou penetraci.

 

Plastová tapeta - snímatelná

Plastová tapeta je vhodná na lepení na rovné povrchy (sádrokarton, lamino, lakovaný nábytek).

Pokud je pevná spodní malba je možné grafiku opakovaně nalepovat. Není vhodná na nerovné a na nezpevněné povrchy.

Na tapetu Vám můžeme vyrobit 3D prvek třeba z polystyrenu. Viz obrázek nahoře výhled se skálou, která je vyrobená z polystyrenu, natažená pískem a natřená speciální barvou.

PUZZLE

Vyrobíme Vám klasické puzzle z kartonu, ze slabšího plastu nebo závěsné puzzle ze silnějšího plexiskla, které se dá zavěsit na zeď.

Vaši dodanou fotografii natiskneme na tiskovou fólii, zalaminujeme a nalepíme na podkladní materiál. Celý obraz pak rozřežeme laserem na jednotlivé dílky. U závěsného puzzle je horní řada dílků propojena, čímž je vytvořen nosný prvek pro zbylé dílky.

Puzzle můžete stavět na zdi, nebo ve volném prostoru, kde Vám poslouží jako dekorace Vašeho pokoje.

Základní rozměry:

                                                                závěsné puzzle                        klasické puzzle

B4  25 x 35 cm                         24 dílků     580,- bez DPH                90 dílků      345,- bez DPH

B3  35 x 50 cm                         28 dílků      799,- bez DPH               90 dílků      478,- bez DPH

B2  50 x 70 cm                        48 dílků    1 340,- bez DPH            168 dílků       845,- bez DPH

Cena puzzle zahrnuje: závěsné - plexi o tloušťce 6 mm, klasické - plast o tloušťce 2 mm, samolepka s Vaší grafikou + krycí laminace. Řez laserem.

Puzzle Vám můžeme vyrobit od malých rozměrů až po ty obří. Rovněž můžeme dle Vašeho přání měnit počet kostek a jejich tvar, materiál podkladu i jeho tloušťku.

...a jak to funguje? Prostě vy k nám pošlete fotografii, od nás obdržíte hotové PUZZLE, pokud je to závěsné puzzle do zdi zatlučete jen dva hřebíčky s malou hlavičkou .... a zbytek zkoukněte na videu 🙂 

První puzzle tohoto typu jsme instalovali v broumovském klášteře, kde jsou umístěny cca 5cm ode zdi ... a pak už jsme se jen bavili jak to návštěvníci infobodu skládají 🙂

OBRAZY, RÁMOVÁNÍ

Zašlete nám Vaši fotografii, kterou jste vyfotili na dovolené nebo jinou Vaši grafiku. Nebo si kupte fotku z  fotobanky, která je umístěná na úvodní stránce. Fotografii Vám umíme za mírný poplatek autorizovat, takže ji můžete komerčně využívat.

My Vám fotografii vytiskneme, zarámujeme a máte krásný obraz do Vašeho domu či kanceláře.

Kvalitní rámovací systém umožňující rámovat malý obrázek ale i velký obraz přes celou místnost. (Zasedací místnost na Krajském úřadě HK - délka obrazu 6m).

Profily vyráběné společností Nielsen Design jsou absolutní špičkou, zejména díky unikátní technologii „tažení“ lišt z téměř 100% hliníku; následného předepnutí a „zmrazení“.

To se hlavně projevuje v pozdější barevné vyrovnanosti a stálosti především eloxovaných povrchů u materiálů této značky. Profily jsou velice pevné, nosné a stálobarevné.

Zavolejte nám přesné rozměry rámu a my Vám je pošleme nařezané na míru s montážním materiálem.

Rámy Nielsen mají širokou škálu barev a profilů, prohlédnout si je můžete v katalogu níže.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 739 203 030 nebo na e-mail marketing@setservis.cz.