NAUČNÉ STEZKY

ZEMSKÁ BRÁNA, PLANETÁRNÍ STEZKA, KUNVALD, DLOUHOŇOVICE, HRAD VELEŠOV ATD.

NAUČNOU STEZKU SI S VÁMI PROJDEME, NAVRHNEME UMÍSTĚNÍ I VZHLED INFORMAČNÍCH TABULÍ. DODÁME LAVIČKY, KTERÉ PŘESNĚ ZAPADNOU DO PROSTŘEDÍ, RŮZNÉ VZDĚLÁVACÍ PŘEDMĚTY NAPŘ. SOCHY, PANELY, SE KTERÝMI SI NÁVŠTĚVNÍCI MŮŽOU HRÁT A ZÁROVEŇ SE UČIT.

Každá obec má svoji historii a svá zajímavá místa, proč je nezviditelnit a nevytvořit krásnou procházku Vaší obcí. Když se zamyslíte určitě je ve vaší obci spousta krásných míst, o kterých mnoho lidí ani neví.

Rádi Vám s tímto úkolem pomůžeme. Projdeme si s vámi místa, která by jste chtěli do naučné stezky zahrnout. Navrhneme nejvhodnější vzhled informačních tabulí, aby zapadl do daného prostředí. Používáme různé materiály kvalitní plasty (dibond, plexisklo), kov, dřevo, sklo. Můžeme Vám u každého stanoviště vyrobit tabule s herními prvky, aby se kolemdoucí mohli i herně pobavit. Můžeme také vyrobit lavičky, stojany na kola a další potřebné věci.

Níže si můžete prohlédnout fotografie námi vyrobených naučných stezek.

Podrobnější informace naleznete v obsahu nebo nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 739 203 030 nebo na e-mail marketing@setservis.cz.

Pokud nemáte představu jak panely naučné stezky budou vypadat, rádi Vám vyrobíme malé modely.