TECHNICKÉ ŠTÍTKY

NA STROJE, OVLÁDACÍ PANELY, ATD. ... PROSTĚ NA KAŽDÝ PRODUKT, KTERÝ SI CHCETE OZNAČIT VAŠÍM LOGEM NEBO NĚJAKÝMI PARAMETRY

Technické štítky vyrábíme z vícevrstvých materiálů, do kterých dokážeme gravírovat potřebné motivy a zároveň obřezávat libovolný tvar. Touto technologií vyrobíme drobné štítky pro označení pohárů, domovních schránek, ale i náročné panely pro přístroje, rozvaděče a pod. (např. vyrábíme i ovládací panely pro lokomotivy).

Některé materiály pro gravírování jsou i samolepící. Bližší informace k materiálu naleznete v katalogu.

Materiály používané pro výrobu

Na výrobu štítků a panelů nabízíme širokou škálu materiálů.

 • DVOUVRSTVÉ MATERIÁLY

  široká barevná škála, tloušťka 0,5 mm, 1 mm, 1.6 mm, 3 mm, použití do exteriéru.
 • REVERZNÍ DVOUVRSTVÉ MATERIÁLY

  Materiály určené pro panely přístrojů, kde je požadován hladký povrch. Materiál je dvouvrstvý. Nosná přední strana tohoto materiálu je vytvořena čirým satinovaným povrchem, spodní vrstva, do které gravírujeme zrcadlově je barevná. Gravírovaný motiv "čteme" přes průhlednou vrstvu "zrcadlově správně" a je tak chráněn proti poškození.
 • SAMOLEPÍCÍ DVOUVRSTVÉ MATERIÁLY

  Materiál tloušťky 0,2 mm, dvouvrstvý, do kterého gravírujeme nebo obřezáváme libovolný tvar. Je opatřen kartáčovanou metalickou vrstvou (stříbrná, zlatá).
 • PLASTOVÁ SAMOLEPÍCÍ FÓLIE

  Na plastovou samolepku Vám můžeme technologií sítotisk natisknout motiv dle Vašeho přání. Samolepka může mít libovolný tvar. Pro lepší odolnost se potištěná samolepka může i zalaminovat.
 • PAPÍROVÁ SAMOLEPKA

  Papírová samolepka se používá pouze do interiéru, rozměry dle Vašeho přání, tvar pouze čtvercový nebo obdelníkový.
 • PŘEKLIŽKA

  Speciální třívrstvá překližka tl. 0,5 mm, do které umíme gravírovat a tvarově obřezávat. Vhodné pro výrobu dřevěnných vizitek, visaček, novoročenek.

Pro bližší informace a ceny nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 739 203 030 nebo na e-mail marketing@setservis.cz.