NAŠE E-SHOPOVÁ NABÍDKA

KNIHY A SKLÁDAČKA HRAD LITICE

Jedná se o dvě knížky Průvodčí po Žamberku za cenu 160,- s DPH a Úplný adresář města Žamberka z roku 1940, která stojí 295,- s DPH. Knihu zasíláme na dobírku. Pokud budete chtít knihu zaplatit předem, prosím napište to do formuláře do poznámky.

Kniha Průvodčí po Žamberku je takový bedekr z roku 1933.  Naleznete zde popis města Žamberka s jeho památkami a historickou mapkou. Dále tu je seznam obchodů se jmény vlastníků a jejich ukázka dřívější prezentace.

Druhá kniha je Úplný adresář města Žamberka z roku 1940. V této knize najdete úplný seznam domů s čísly popisnými a jejich obyvateli, seznam ulic, něco málo z dějin města Žamberka a dřívější reklamní prezentace obchodníků.

Pokud by jste si tuto knihu chtěli zakoupit můžete přes tlačítko objednat, my Vám ji za poštovné zašleme nebo se můžete zastavit u nás ve firmě SET SERVIS v Helvikovících naproti Konzumu a knihu si koupit.

V knížce se dozvíte o historii sklářsví v Orlických horách od jeho počátku 1873 až do jeho konce v roce 1910. 

Kniha je napsaná v českém a německém jazyce, takže může být krásným dárkem pro německé přátele.

Cena knihy je 250,- s DPH + poštovné.

Knihu zasíláme na dobírku. Pokud budete chtít knihu zaplatit předem, prosím napište to do formuláře do poznámky.

Na jedné staré půdě jsem našel klenot. Byla to stará kniha vydaná roku 1891, jakási příručka pro tehdejší turisty. Popisuje náš kraj od Kyšperka až po Náchod. Kniha je psaná krásnou češtinou, popisuje tehdejší dobu , lidi, nálady v té době a také sahá hlouběji do historie. Prostě srdcovka. Rozhodl jsem se, že si ji nemůžu nechat jenom pro sebe a vydáváme ji jako reprint.

Budu moc rád, když si ji koupíte a obohatíte svoji knihovnu a zároveň znalosti našeho regionu. Určitě budete mile překvapeni co se dělo před cca 130 lety v našem regionu.

Knihu "Potštýnské zátiší" napsal v roce 1891 prof. František Bauer. Kniha se věnuje výletním místů v našem regionu od Náchoda po Kyšperk. Najdete zde 44 dobových fotografií a mapku.

Cena 295,- s DPH + poštovné.

Knihu zasíláme na dobírku. Pokud budete chtít knihu zaplatit předem, prosím napište to do formuláře do poznámky.

 

Do obsahu knihy jsme vůbec nezasahovali. Pouze jsme vytvořili novou obálku, protože původní obálka byla koženná a značně opotřebovaná. 

Tím vytváříme možnost pro vážnější zájemce (např. města nebo firmy) vytvoření obálky s grafikou, která by je prezentovala.

Minimální objednací množství takto upravené knihy se změněnou grafikou na obálce je 50 ks.

Neváhejte v tomto předvánočním čase. Kniha může být pro vás krásnou regionální prezentací.

Rádi by jsme Vám nabídli papírovou skládačku hradu Litice. Hrad je v měřítku 1:100.

Stavebnici Vám zašleme poštou za 150 Kč s DPH + poštovné. Stačí jen objednat.

Stavebnici zasíláme na dobírku. Pokud budete chtít skládačku zaplatit předem, prosím napište to do formuláře do poznámky.

Pokud přemýšlíte, že by jste měli zájem o vlastní stavebnici s vlastním motivem, můžeme Vám pomoci. Stačí dodat data a mi Vám ji zpracujeme a vytiskneme.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na telefoním čísle 739 203 030 nebo na e-mail marketing@setservis.cz.