VÝZNAMNÁ VÝROČÍ, PRVNÍ ZMÍNKA O OBCI ČI MĚSTĚ, ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI

KAŽDÁ OBEC, MĚSTO ČI FIRMA MÁ DEN SVÉHO ZALOŽENÍ NEBO JINÉ VÝZNAMNÉ DATUM.

Tyto významné dny si rádi připomínáme a oslavujeme. Proto by jsme Vám rádi nabídli naše služby a pomohli s přípravou takové události. Vyrobíme Vám informační materiály, reklamní a upomínkové předměty a mnoho dalšího.

Zašlete nám datum a informace k Vašemu výročí a mi Vám zašleme zpracované grafické návrhy s cenovou nabídkou. Navrhneme Vám pozvánky  pro hosty, pohlednice s tématem výročí a můžeme Vám nabídnout i razítko s určitým motivem, které můžete razit na pohlednice. Vyrobíme Vám informační letáky a plakáty, aby jste nalákali a informovali o události, kterou budete pořádat.

Pro zviditelnění akce Vám vytiskneme plachty, které jsou nejlepší a nejlevnější variantou pro jednorázové informování na událost. Dále vlajky se znakem obce a s motivem významného data.

A samozřejmě na Výročí nesmí chybět upomínkové předměty. Mezi klasické předměty patří propisky s datumem nebo s názvem výročí, hrnky, luxusní sklenice a ruzný textil se znakem obce. Svíčky s významnými místy ve Vaší obci, brožury nebo buletiny s CD, na kterých bude historie obce, její významné  památky, součastnost a spousta krásných fotografií. A když už máte hodně fotografií proč toho nevyužít třeba na kalendáře (stolní, nástěnné nebo malé plánovací kalendáříky) a pexeso a nesmí chybět taška, do které všechny upomínkové předměty dáte.

Pokud budete chtít před výročím Vaše významná místa vyšperkovat, s tím jsme Vám také schopni pomoci.  Vyrobíme Vám informační tabule, ukazatele, pamětní desky, různé herní prvky, aby jste výletníky při poznávání Vašich míst i pobavili atd. Pro inspiraci se můžete podívat ZDE.

 

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na telefoním čísle 739 203 030 nebo na e-mail marketing@setservis.cz.

Rádi Vám vytvoříme cenovou nabídku.