ZÁVĚSNÉ PUZZLE

VYROBÍME VÁM PUZZLE S VAŠÍ FOTOGRAFIÍ, KTERÉ SI MŮŽETE POVĚSIT TŘEBA NA ZEĎ. STANDARDNÍ ROZMĚRY JSOU B4, B3, B2 (viz tabulka dole) , ALE NENÍ PROBLÉM VYROBIT JINÝ ROZMĚR.

Závěsné puzzle - v různých velikostech

... jsou vyrobeny z plexiskla, případně z jiného materiálu. Vaši fotografii natiskneme na tiskovou fólii a zalaminujeme a nalepíme na podkladní materiál. Celý obraz pak rozřežeme laserem na jednotlivé dílky. Horní řada dílků je propojena, čímž je vytvořen nosný prvek pro zbylé dílky.

Puzzle můžete stavět na zdi, nebo ve volném prostoru, kde Vám poslouží jako dekorace Vašeho pokoje.

Základní rozměry:

B4 - 24 dílků            25 x 35 cm           580,- bez DPH

B3 - 28 dílků           35 x 50 cm            799,- bez DPH

B2 - 48 dílků           50 x 70 cm         1 340,- bez DPH

Cena zahrnuje plexi o tloušťce 6 mm, samolepka s Vaší grafikou + krycí laminace. Řez laserem.

Puzzle Vám můžeme vyrobit od malých rozměrů až po ty obří. Rovněž můžeme dle Vašeho přání měnit počet kostek a jejich tvar, materiál podkladu i jeho tloušťku.

...a jak to funguje? Prostě vy k nám pošlete fotografii, od nás obdržíte hotové PUZZLE, do zdi zatlučete dva hřebíčky s malou hlavičkou .... a zbytek zkoukněte na videu 🙂 

První puzzle tohoto typu jsme instalovali v broumovském klášteře, kde jsou umístěny cca 5cm ode zdi ... a pak už jsme se jen bavili jak to návštěvníci infobodu skládají 🙂

Pro bližší informace o produktu a jeho cenu nás kontaktujte na telefonním čísle 739 203 030 nebo na e-mail marketing@setservis.cz.