NÁPISY NA FASÁDU

JIŽ OD NEPAMĚTI SE OBCHŮDKY, ŘEMESLNÉ DÍLNY OZNAČOVALY NÁPISEM NA FASÁDĚ

V DNEŠNÍ DOBĚ JSME NÁPISY ZMODERNIZOVALI, ALE STÁLE SI SVÉ OBCHODY A SPOLEČNOSTI OZNAČUJEME

 

NÁPISY NA FASÁDU Z TVRZENÉHO POLYSTYRENU

LEVNÉ EFEKTNÍ ŘEŠENÍ 3D NÁPISŮ I VELKÝCH ROZMĚRŮ.

Základní materiál (hmota) je vytvářen z tvrzeného polystyrenu metodou řezání horkým drátem. Povrchová úprava je prováděna obvykle fasádními barvami. Jednotlivé prvky jsou upevňovány lepením, popřípadě kotvícími prvky.

Povrchová úprava:  

Základní provedení nátěr fasádní barvou (životnost světlých barev cca 5 let, tmavé barvy nutno cca po 2-3 letech obnovit).  Tato laciná varianta není příliš odolná kroupám - doporučujeme umísťovat na stěnu krytou střechou.

Vyšší odolnost vůči povětrnostním podmínkám, zvláště pak kroupám, vytváříme speciálními povrchy, které výrazně zvyšují odolnost.

NÁPISY NA FASÁDU Z UŠLECHTILÝCH MATERIÁLŮ

KVALITNÍ POVRCHY FASÁD DOKÁŽEME VYLEPŠIT GRAFIKOU, KTERÁ LADÍ BAREVNĚ I MATERIÁLOVĚ S OKOLNÍMI PRVKY. KVALITNÍ EXTERIÉROVÉ MATERIÁLY OBRÁBÍME CNC TECHNIKOU. MONTÁŽ PROVÁDÍME POMOCÍ ŠROUBOVÝCH SPOJŮ NEBO LEPENÍM.

  • Materiál - sendvičový plast (dibond), kömatex, plexisklo, nerez

  •  Rozměr - dle přání zákazníka

 

                           RUČNĚ MALOVANÉ NÁPISY NA FASÁDU, ŠABLONY

... TAK TO VŠE ZAČALO. DŘÍVE NEBYLO MNOHO MOŽNOSTÍ, TAKŽE RUČNĚ MALOVANÉ NÁPISY NA ZDI BYLY BĚŽNÉ.  DNES SE DOSTÁVAJÍ OPĚT DO MÓDY JAKO "RETRO" PRVEK.

VÝBORNĚ SE TAKÉ HODÍ NA VELKÉ PLOCHY FASÁD, KDE BY REALIZACE JINOU METODOU BYLA VÝRAZNĚ DRAŽŠÍ. 

  • RUČNÍ MALBA - NÁPISY NA FASÁDU, ŠABLONY

    Ruční malbu provádíme štětcem, stříkáním, případně válečkem. Používáme kvalitní fasádní barvy. Přesto je nutné počítat, že u tmavých odstínů barev je nutno provádět oživení cca za 2-4 roky. Digitálně vytvářené šablony vyřezáváme pomocí laseru. Z těchto šablon přenášíme obraz přímo na zeď. Malbu provádíme z lešení, případně z plošiny. Šablony můžou být z kartonu a nebo ze samolepící fólie. Pokud je šablona opravdu veliká můžeme ji vyrobit z plachtoviny, motiv (perokresba) se natiskne na plachtu, po obrysu se udělají malé dírky, po přiložení plachty na zeď se dírky vymalují a po odejmutí plachty se tečky spojí a vymalují.

  •  ZVLÁDNETE TO SAMI - ŠABLONY PRO RUČNÍ MALBU

    Pokud si troufáte nápisy na fasádu provést sami rádi Vám vytvoříme grafický návrh včetně šablon, které vyřežeme pomocí laseru. Také Vám pomůžeme s výběrem barev, sladěním barev fasády a firemní grafiky. Zbytek bude pouze na Vás 🙂

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 739 203 030 nebo na e-mail marketing@setservis.cz.